Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка Музей під відкритим небом «Українська слобода», Писарівка
Україна завжди славилась своєю культурою, традиціями та символікою. Попри всі заборони українського, все-таки українська культура змогла вибороти своє місце поміж інших, і ми українці зберегли свої етнічні зв’язки.

На жаль, на сьогодні українці не так багато знають про свою етнічність. По-перше, вони самі не дуже зацікавлені в своїй історії, по-друге на сьогодні існує не так багато музеїв, джерел які б мали таку концепцію, і дали змогу дізнатися більше про етнос. Одним із таких маловідомих музеїв можна назвати - Писарівський етнографічний музей під відкритим небом “Українська слобода”, який знаходиться в селі Писарівка, Харківської області.
 
Сам музей був заснований у 1989 році, роком піднесення можна назвати 1991 рік, оскільки всі експонати були завезені саме того року під час розпаду Радянського Союзу. Від того часу експонати : вітряк, селянська хата, комора української хати так і не зазнавали реставрації. Тому відчувається дух української культури, стародавня атмосфера, і переносишся ніби назад в XX ст. Також поряд знаходиться дерев’яна церква, до речі, їх в Україні лише три, і одна з них знаходиться в селі Писарівка, але церква піддалась реставрації, так як майже повністю згоріла в 1995 році. У 2017 році музей виграв масштабний проект “Разове майбутнє” - розповідає директор музею. Тому планували відновити роботу вітряка, а також довести до досконалості “Українську оселю”. 
 
Тому, приїжджайте та збагачуйтесь українською культурою та духовністю, більше історії музею та самого села Писарівка чекає на вас за адресою Харківська область, Золочінський р-н, с. Писарівка.
 
Координати: 50.2487348, 35.7539266
Автор: Ярослава Лугинець
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support