Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук)


Координати: 49.6660237, 36.353631
Тип місця: Покинуті об'єкти, Унікальні місця
Вхід: Безкоштовний
Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук) Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук) Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук) Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук) Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук) Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук) Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук) Антени РадіоТелескопу «УРАН-1» (Українські РадіоІнтерферометри Академії Наук)

В загальному УРАН, що розшифровується як Українські радіоінтерферометри Академії Наук, - це комплекс радіотелескопів, що використовуються українськими науковцями для вивчення космосу. Система УРАН представляю собою рознесені на сотні кілометри елементи однієї гігантської антени.

УРАН-1 було збудовано для посилення можливостей УТР-2 (Т-подібний радіотелескоп декаметрових хвиль у Харківській області) і почав функціонувати приблизно у середині 80-их. Головна антена має довжину 28 метрів з півночі на південь, та 193 метра з заходу на схід. Дальність прийняття даних – 42,3 км.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support