Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро Покинутий готель «Парус», Дніпро
Готель “Парус” в Дніпрі - одна з найжаданіших покинутих будівель для людей, закоханих у покинуті місця. І воно не дивно, оскільки з верхівки готелю, яка знаходиться на 90-метровій висоті, відкривається чудовий краєвид на річку і місто Дніпро.
 
Історія розповідає, що будівництво готелю почалось ще далекого 1975 року. До 1978 року вигнали поверхи, а у 1979 року за всіма розрахунками його мали здавати в експлуатацію. Але фінансування з центрального бюджету припинилося, а місто було не в змозі “витягти” на собі такий об’єкт. До 1995 року будівництво ще йшло дуже повільними кроками, були навіть частково поставлені вікна та двері. За оцінками експертів залишалось півроку посиленої праці. Але потім і на це не стали виділяти грошей, тому готель стояв покинутим до 2005 року, доки його не викупило приватне підприємство, зобов’язуючись протягом 10 років довести до ладу будівлю, яка могла би стати житловим будинком. Зараз 2017-й, а віз й нині там. Тож наразі готель залишається тільки великою приманкою туристів та руферів.
 
Оскільки будівля обнесена величезним парканом і будучи приватною власністю, вона охороняється як мінімум собаками (ми бачили принаймні двох на прив’язі), ідеально сюди пробиратися взимку. Є зручний вхід по льоду з боку Дніпра, обійшовши паркан з правого боку. Сходи збереглись тільки з другого поверху, тож на перший поверх необхідно підійматись по стінці за допомогою дошок, виступів, власних рук або рук друзів.
 
З верхівки готелю можна побачити:
- Висотки-візитки Дніпра ЖК “Башти”;
- Окремі будівлі центральної частини міста;
- Амурський, Центральний та Мерефо-Херсонський мости;
- Річковий порт, що знаходиться між готелем Парус та Амурським мостом;
- Завод “Олейна”.
Автор: Наталка Анцибор
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support