Виправити текст fendway опис файнд вей банер
Покровська церква, с.Дягова, Мена Покровська церква, с.Дягова, Мена Покровська церква, с.Дягова, Мена Покровська церква, с.Дягова, Мена Покровська церква, с.Дягова, Мена
Менський район на Чернігівщині – край старовинних козацьких дерев’яних храмів. Їх тут збереглося більше 10-ти, тоді як у сусідніх по 3-4.

Починати знайомитися з дерев’яними церквами Менщини варто з с. Дягова. Посеред села височіє Покровська церква, на сьогодні має блакитний колір з білою та зеленою оздобою. Церква має найвищу дзвіницю серед церков району (42 м!). На прохання батюшки можна піднятися на неї аби розгледіти околиці села. Збудована в 1986 році, за все своє життя декілька разів закривалась та відкривалася, слугувала зерносховищем. Але вистояла, і зберігла первинну красу, до того ж має цегляну огорожу зі входом-аркою та оточена старезними деревами, свідками її побудови та очевидцями всіх таємниць і таїнств.

За 3 км від Дягови розміщений хутір Троцького, в якому народився та проживав Віталій Троцький, він володів прекрасним стратегічним мисленням, за що в свої 34 роки став генералом! Великий дерев'яний будинок і родинні поховання були розграбовані та розібрані в середині 20 століття, але на сьогодні ми маємо змогу помилуватись унікальними будівлями - стайнею та приміщеннями для карет та бричок з колонами.
 
Як дістатися!?
Якщо їхати машиною - поворот з траси Р-12 (Чернігів – Грем'яч) на 64-му км.
 
Координати: 51.503774, 32.062795
 
Автор: Вікторія Неруш
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support