Ти любиш подорожувати?!

Ми теж!

А які відомі місця України ви знаєте?!
А про які маловідомі Ви чули? Або, може, і знаєте декілька унікальних?

10 років тому, коли ми почали подорожувати у нас в країні, ми зрозуміли що знайти цікаві та унікальні місця куди поїхати - це цілий квест..

Тож три роки тому ми почали наш проект: знайти ВСЕ найцікавіше в Україні та зробити єдину, систематизовану базу цікавих місць для ВСІХ: від звичайних туристів та молодих батьків, до істориків й екстремалів, поцінювачів покинутих та містичних місць..

Досі Україна була маловідома як мандрівна Мекка, туристичний центр Східної Європи навіть для самих мешканців країни, не кажучи вже про іноземних туристів.

І так, ця задача не зовсім легка, але саме завдяки Твоїй Допомозі ми зможемо знайти та описати всі найцікавіші об'єкти! Та з країни "інкогніто" ми самі та цілий світ знайде нову туристичну перлину на мапі світу - Україну!

Тому нам потрібна саме Твоя допомога!

Ми вирішили зібрати команду DreamTeam волонтерів, які допоможуть нам з основними задачами проекту на даний момент:

1. Написання описів/історій/фактів про цікаві місця України;
2. Збір крутих фотографій крутих місць країни!

Як це працює?!

1. Зареєструйся як волонтер

Реєстрація дуже проста - це заповнити гугл-форму. Після цього з Вами зв'яжеться координатор волонтерів Юра Волошин, та за бажанням додасть Вас до загального волонтерського чату у Facebook.

2. Вибери об'єкт для опису > Повідом про це

Наступним кроком буде вибір об'єкта, для якого Ви хочете зробити опис. Для цього тисніть кнопку нижче, де знаходиться Гугл-таблиця з усіма необхідними описами на даний момент (Вкладка у таблиці "Необхідні описи").

Далі необхідно обов'язково повідомити про вибір координатора волонтерів у Facebook Юра Волошин, та отримати від нього підтвердження (для того щоб хтось вже не взявся писати про те саме місце).

3. Набери достатню кількість балів > Обміняй їх

Після того як Ви закінчили опис, Ви відсилаєте його координатору, та після перевірки отримуєте бали які заносяться у другу Гугл-таблицю "EXPLORERS & WRITERS" (доступ буде наданий координатором).

Але перед цим, будь ласка, уважно прочитайте правила написання описів нижче, та ще нижче ви знайдете на що можна обміняти ці бали :)

Основні правила опису

Опис має бути щонайменш 1000-2000 символів - це +1 бал у скарбничку. Кожна додаткова 1000 символів - це додатковий бал. Опис може бути хоч 10 000 символів, головне щоб він був по ділу, а не про лелек у небі ;)

Опис обов'язково має включати пункт "Як дістатись", де описані варіанти шляхів громадським транспортом та\або пішки

Опис місця має бути ОБОВ'ЯЗКОВО УНІКАЛЬНИМ. Це важливий пункт.

Опис можна писати як на російській, так і на українській мові. Інформація звісно має збиратись з усіх джерел (вам не обов'язково бувати на об'єкті до цього), але текст має бути мінімум на 90% унікальним (перевіряти унікальність можете цим сервісом: text.ru)

Увага! За спроби шахрайства (наприклад, унікальний нібито текст на укр, при перекладі на ру виявить копіпастом) буде каратися баном, а бали будуть втрачатись.

Та одразу лайфхак! Для описів ви можете знаходити експертів (екскурсоводів, краєзнавців, тощо), і від ім'я проекту брати у них інтерв'ю, яке ви просто потім переводите в текст і отримуєте готовий унікальний опис місця :)

ПОДАРУНКИ

Реєструйся - Пиши описи - Заробляй бали - Обмінюй на ніштячки!

НАШІ ДРУЗІ!

Завдяки їм в тебе є можливість зробити свою карму позитивною, а снарягу оновленою! ;)

Хочете стати нашим партнером та щоби ваше ім'я назавжди лишилось в історії розбудови туризму України?!

Ми завжди відкриті до співпраці, тож якщо ви хочете допомогти проекту, напишіть нам на findwayukr@gmail.com або Mike Grim у Facebook.

І це ще не все!

В тебе ще є можливість стати частиною туристичної сєктухі #FINDWAY!

На жаль, бали можливо заробити тільки на описах (але іноді найактивнішим будуть приємні бонуси і тут). Але якщо в тебе є хист й сила показати красу нашої країни Всім, ось ще декілька варіантів, якими ти можеш в цьому допомогти!

Додай круті Фото та Місця на сайт!

Ми хочемо показати наскільки наша країна гарна та різноманітна!

Тож якщо маєш круті фотографії цікавих місць України - зкидуй їх нам! Якщо бажаєш - додавай своє лого, та твої надзвичайні роботи будуть бачити всі мандрівники країни! І не тільки нашої:)

А також всесвіт подорожей по Україні потребує:

SEO

Ми шукаємо в команду проекта SEO-спеціаліста, або того хто хоче їм стати;) Задача достатньо проста - збудувати семантичне ядро на основні пункти меню\області\категорії об'єктів:)

Статті\Блог

Ви хочете поділитись своїми подорожами? Звітами з фото чи відео? Або Ви хочете розказати цікаву інформацію мандрівникам, чи поділитись таємницями свого містечка? Тоді напишіть про це!

Прокладати маршрути

Якщо Ви знаєте якийсь крутий туристичний маршрут, або хочете його розробити з нуля, і не важливо пішохідний по місту, чи велосипедний по області - поділіться їм зі світом!

Перекладач ENG

Хочеш щоб 7 мільярдів людей нашої планети мали шанс зрозуміти, які такі цікаві та незвичайні місця має Україна? Тоді ти саме та людина, яка зробить нашу країну більш відкритою та зрозумілою світу!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

МИ Є У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, І ТАМ ТАКОЖ БАГАЦЬКО ЦІКАВОГО!

А з будь-яких питань пишіть по зручному каналу нижче:

E-mail: findwayukr@gmail.com

Facebook координатора волонтерів: Юра Волошин