Відео-блог

Хто ти!?

Це буде перше Ваше питання, якщо Ви тільки потрапили на мій блог. Доволі важко відповісти на питання хто я. В якісь мірі я мандрівник, обожнюю подорожувати і відкривати для себе нові місця і людей, відчувати нові емоції та переживати різні пригоди. Саме заради цієї мети ділитися новими місцями і переживаннями, я і створив цей блог.
В 2017 році я поїду в навколосвітню подорож, тож з 2015 я почав вчитись знімати відео, монтувати, і тепер ще й писати та формулювати свої думки. Здебільшого блог буде у форматі "відео-блогу" про подорожі, можливо згодом щось більше. Тож вже зараз пройшов перший етап моєї підготовки: місяць подорожі по Україні та Молдові. Все це було знято і змонтовано, тож зараз ви маєте змогу подивитись, що з того вийшло.
Дякую що завітали! Та, звісно, не сидіть на місці, подорожуйте разом з #FINDWAY!

Що таке #FINDWAY!?

Не таємниця для мандрівників, шукачів пригод та навіть фотографів в Україні, що пошук цікавих місць в нашій країні зводиться до шебуршиння форумів, звітів з мандр інших людей, "гуглення" по типу "що можно подивитись\цікавого у ...". Але все одно за звичай інформації толком ніякої нема не на украінській, не на російські мові (не кажучі вже про англійську). А якщо захочеться знайти якийсь вело-маршрут, чи то байдарочний, то то взагалі ховайся:)

Тому з'явилася ідея об'єднати зусілля в систематизаціі всіх крутих та цікавих місць України, збору та створенню маршрутів для пішохідних, вело-мото-авто маршрутів, короче кажучі все що може допомогти мандрівникам подорожувати Україною (у тому числі закордонним мандрівникам).

Так і з'явився сайт http://find-way.com.ua/ , сайт що дозволить Вам знайти найцікавіші місця України і провести Ваще дозвілля з ноивими враженнями від нових місць України.

Цікаві місця України

Знайди унікальні місця! Всі цікаві місця вашого міста або області в одному місці, від парків та музеїв, і до покинутих заводів та катакомб! Присилайте нам свої цікаві місця, відкривайте для себе нові, подорожуйте!!

Туристичні маршрути

Всі цікаві туристичні маршрути України в одному місці! Просто виберіть тип маршруту (по місту України, вело чи пішохідний, чи може навіть водний:), область і в дорогу! Пригоди та яскраві враження чекають!!

Цікаві та унікальні місця по категоріям

Туристичні маршрути по категоріям